MJ13R7FE-R52
MFR.Part #
MJ13R7FE-R52
JLCPCB Part #
C19524396
Description
125mW 13.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS