RN65C2913BRSL
MFR.Part #
RN65C2913BRSL
JLCPCB Part #
C3484780
Description
-65℃~+175℃ 291kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors