Y00071K16900T9L
MFR.Part #
Y00071K16900T9L
JLCPCB Part #
C1473572
Description
-55℃~+125℃ 1.169kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS