GSOT24-HG3-08
MFR.Part #
GSOT24-HG3-08
JLCPCB Part #
C3709796
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 1 1uA 235W 24V 27V 47V 5A@8/20us 65pF IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS