Y17451K35000Q0R
MFR.Part #
Y17451K35000Q0R
JLCPCB Part #
C3975772
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.35kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount