ERC501K0100BEEK500
MFR.Part #
ERC501K0100BEEK500
JLCPCB Part #
C3479568
Description
-65℃~+175℃ 1.01kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS