GP15K-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GP15K-E3/54
JLCPCB Part #
C142628
Package
DO-15
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.1V@1.5A 1.5A 50A 5uA@800V 800V DO-15 Diodes - General Purpose ROHS