Y1454240R000T9L
MFR.Part #
Y1454240R000T9L
JLCPCB Part #
C1477152
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS