RNC65H2490BRRE8
MFR.Part #
RNC65H2490BRRE8
JLCPCB Part #
C3514850
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors