Y11722K50000T129W
MFR.Part #
Y11722K50000T129W
JLCPCB Part #
C4114033
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.5kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS