GP15J-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GP15J-E3/54
JLCPCB Part #
C17473401
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.1V@1.5A 1.5A 50A 5uA 600V DO-204AC(DO-15) Diodes - General Purpose ROHS