Y174884R2700T9L
MFR.Part #
Y174884R2700T9L
JLCPCB Part #
C1489821
Description
-55℃~+125℃ 300mW 84.27Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS