FSOT3009E1R800KE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FSOT3009E1R800KE
JLCPCB Part #
C1568915
Package
Plugin
Description
1.8Ω 30W ±10% ±400ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS