BR120-5RJ8
MFR.Part #
BR120-5RJ8
JLCPCB Part #
C5955311
Description
120W 5Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS