FLCY11K050B
MFR.Part #
FLCY11K050B
JLCPCB Part #
C1492859
Description
-25℃~+155℃ 11.05kΩ 250mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS