RNC60H1210FRB14
MFR.Part #
RNC60H1210FRB14
JLCPCB Part #
C3498373
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors