FLCY15K000B
MFR.Part #
FLCY15K000B
JLCPCB Part #
C1492849
Description
-25℃~+155℃ 15kΩ 250mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS