Y010339K0000V9L
MFR.Part #
Y010339K0000V9L
JLCPCB Part #
C1496454
Description
-55℃~+125℃ 2W 39kΩ Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS