FLAY20K000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLAY20K000B
JLCPCB Part #
C1469497
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 125mW 20kΩ ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS