FLCY20K000B
MFR.Part #
FLCY20K000B
JLCPCB Part #
C1476020
Description
-25℃~+155℃ 20kΩ 250mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS