Y07853K30000T0L
MFR.Part #
Y07853K30000T0L
JLCPCB Part #
C1475053
Description
-55℃~+125℃ 3.3kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors