FLAY20K000A
MFR.Part #
FLAY20K000A
JLCPCB Part #
C1474510
Description
-25℃~+155℃ 125mW 20kΩ ±0.05% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS