ERL6282R000JKEK500
MFR.Part #
ERL6282R000JKEK500
JLCPCB Part #
C3398858
Description
-65℃~+175℃ 2W 82Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS