CW01014R70KE12
MFR.Part #
CW01014R70KE12
JLCPCB Part #
C1432063
Description
-65℃~+350℃ 13W 14.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS