ERL62200R00JKR61
MFR.Part #
ERL62200R00JKR61
JLCPCB Part #
C3501710
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors