ERL62470K00JKR72
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL62470K00JKR72
JLCPCB Part #
C3556272
Package
Plugin,D5.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2W 470kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors