ERL62330R00JKEA500
MFR.Part #
ERL62330R00JKEA500
JLCPCB Part #
C3377206
Description
-65℃~+175℃ 2W 330Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS