ERL32330R00GKEA500
MFR.Part #
ERL32330R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3393257
Description
-65℃~+175℃ 1W 330Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors