RCP0505B750RJTP
MFR.Part #
RCP0505B750RJTP
JLCPCB Part #
C4316845
Description
-65℃~+155℃ 1.4W 750Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0505 Chip Resistor - Surface Mount