ERC502K4600BHEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC502K4600BHEK500
JLCPCB Part #
C3446519
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.46kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS