ERL6211K000GKEB500
MFR.Part #
ERL6211K000GKEB500
JLCPCB Part #
C3443674
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors