ERL6212K000GKEB500
MFR.Part #
ERL6212K000GKEB500
JLCPCB Part #
C3578162
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors