ERL3240R200FKEA500
MFR.Part #
ERL3240R200FKEA500
JLCPCB Part #
C3436171
Description
-65℃~+175℃ 1W 40.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors