Y0062500R000Q9L
MFR.Part #
Y0062500R000Q9L
JLCPCB Part #
C1482949
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS