ERL3222R100FKEB500
MFR.Part #
ERL3222R100FKEB500
JLCPCB Part #
C3369535
Description
-65℃~+175℃ 1W 22.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors