ERL32221R00FKEB500
MFR.Part #
ERL32221R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3458092
Description
-65℃~+175℃ 1W 221Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors