ERL3212R100FKEB500
MFR.Part #
ERL3212R100FKEB500
JLCPCB Part #
C3409770
Description
-65℃~+175℃ 12.1Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors