BZX55C3V9-TAP
MFR.Part #
BZX55C3V9-TAP
JLCPCB Part #
C3739589
Description
1 Independent 1Ω 2uA@1V 3.7V~4.1V 3.9V 500mW 85Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS