ERL32178R00FKEK500
MFR.Part #
ERL32178R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3509001
Description
-65℃~+175℃ 178Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors