BYV27-200-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYV27-200-TAP
JLCPCB Part #
C40502
Package
SOD-57
Description
-55℃~+175℃ 1.07V@3A 100uA@200V 200V 20mJ 25ns 2A 50A Independent SOD-57 Avalanche Diodes ROHS