ERL32178R00FKEB500
MFR.Part #
ERL32178R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3480840
Description
-65℃~+175℃ 178Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors