ERL32160R00GKEB500
MFR.Part #
ERL32160R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3398425
Description
-65℃~+175℃ 160Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors