Y1749138R940T0L
MFR.Part #
Y1749138R940T0L
JLCPCB Part #
C1495658
Description
-55℃~+125℃ 138.94Ω 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS