ERL32560R00GKEB500
MFR.Part #
ERL32560R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3571365
Description
-65℃~+175℃ 1W 560Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors