RN55C5050BRE6
MFR.Part #
RN55C5050BRE6
JLCPCB Part #
C1795720
Description
-65℃~+175℃ 125mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors