ERL32150K00GKEK500
MFR.Part #
ERL32150K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3557833
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors