ERL0756R200FKEA500
MFR.Part #
ERL0756R200FKEA500
JLCPCB Part #
C3363126
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors