Y070675R0000D0L
MFR.Part #
Y070675R0000D0L
JLCPCB Part #
C1461128
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 400mW 75Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 插件 Through Hole Resistors