ERL206R8100FKEB500
MFR.Part #
ERL206R8100FKEB500
JLCPCB Part #
C3532338
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.81Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors