ERL206K8100FKEB500
MFR.Part #
ERL206K8100FKEB500
JLCPCB Part #
C3502761
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors